Čekejte, načítám obsah...

Hlídací pes

Máme opakovanou zkušenost, že vyjímečná nabídka se obratem setká se svým zájemcem a realizuje rychlý prodej, nebo pronájem takové nemovitosti. V realitách obzvláště víc, než jinde platí známé: Kdo první příjde, první mele a Vítěz bere vše. Buďte tedy i Vy ten vítěz!

Hlídací pes za Vás pohlídá nové nabídky a pošle Vám na ně upozornění.

Je to velice jednoduché.

Majitel se rozhodne vyhledat vhodného zájemce, kterému by prodal, nebo pronajal svou nemovitost. Vloží na web svou nabídku. A pokud máte u nás nastaveného svého hlídacího psa, tak Vám přesně ve stejný čas pošleme informaci o této nové atraktivní nabídce, která by Vás mohla zajímat. Můžete tak oslovit majitele nemovitosti jako první, domluvit si případně prohlídku nemovitosti a následně si konečně koupit, nebo pronájmout to, co hledáte. Je to zcela jednoduché.

A co je nejdůležitější

Veškerý servis Hlídacího psa pro Vás je zcela zdarma.

Zcela zdarma Vám budeme zasílat informace o všech nových a zajímavých nabídkách přesně podle Vašeho výběru. 

Co je potřeba udělat?

  • Zaregistrujte se, abychom věděli, komu máme informace o novinkách v nabídce posílat. A následně aby až budete kontaktovat majitele, aby majitel věděl, kdo ho oslovuje. Registrovat se můžete ZDE.
  • Po přihlášení si na hlavní stránce nastavíte přesný výběr, o jakých nemovitostech chcete abychom Vás průběžně informovali a dáte Vyhledat.
  • Následně ve výpisu inzerátů, kliknete na tlačítko Hlídací pes a je hotovo!
  • Následně kdykoli kdokoli vloží svou nabídku nemovitosti do našeho systému, budeme Vás o této nabídce ihned informovat. Můžete tak obratem reagovat a předběhnou svým zájmem u majitele všechny ostatní zájemce.
  • Nastavené parametry pak můžete spravovat v administraci Vašeho účtu, v sekci Hlídací pes.

Neváhejte tedy a zaregistrujte se zdarma ještě teď ať Vám už v budoucnu neunikne žádná nová nabídka!

Compare listings

Compare