Čekejte, načítám obsah...

Ceník prodej

Oblíbený Výhodný
Mini Standard Top All inclusive
Platnost inzerátu
Platnost inzerátu 2 měsíce 3 měsíce 4 měsíce 4 měsíce
  Ochrana před obtěžováním realitními makléři
Ochrana před obtěžováním realitními makléři
  Zvýraznění inzerátu štítkem
Zvýraznění inzerátu štítkem 14 dní 60 dní 120 dní
  Přednostní propagace
Přednostní propagace 14 dní 60 dní 120 dní
  Umístění na homepage
Umístění na homepage 14 dní 60 dní
  Jednorázové topování
Jednorázové topování
  ZDARMA Učebnice prodeje v cene 990,-Kč
ZDARMA Učebnice prodeje v cene 990,-Kč
  Analýza a vylepšení vloženého inzerátu
Analýza a vylepšení vloženého inzerátu
  Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
  Prodejní plachta
Prodejní plachta
  Kupní smlouva
Kupní smlouva
  Inzerce na cizích realitních serverech
Inzerce na cizích realitních serverech
  Aktivní propagace na sociálních sítích
Aktivní propagace na sociálních sítích
  Vyberte balíček
0 Kč
399 Kč
699 Kč
999 Kč
4 999 Kč

Platnost inzerátu: Doba zveřejnění Vašeho inzerátu. Po tuto dobu bude Vaše nabídka zveřejněná pro všechny zájemce. Díky bezkonkurenční dostatečné době získáte dostatek času najít nejlepšího vhodného klienta.  Celou dobu je možné inzerát libovolně upravovat, deaktivovat nebo znovu aktivovat. Před uplynutím platnosti lze dokoupit prodloužení za výhodných podmínek.

Zvýraznění inzerátu štítkem: Zvýrazněním svého inzerátu štítkem v hlavním výpisu inzerátů získáte přednostní a rychlejší oslovení ideálními zájemci, kteří v množství všech nabídek tu Vaší určitě nepřehlédnou. Přeskočte všechny další nabídky tím, že svou nabídku zvýrazníte. Zaručíte si tak maximální viditelnost. Počet zvýrazněných dnů si vyberete sami podle zvoleného tarifu.

Umístění na homepage: Nečekejte zbytečně a prodejte nebo pronajměte svou nemovitost dříve než ostatní! Rychlost je pro Vás větší peníze a menší starosti. Zajistěte si nejlepší možné zvýraznění a umístěte svou nabídku přímo na hlavní stránku. Na úvodní stránce se zobrazují nejlepší a nejvýhodnější nabídky z dané kategorie a lokality. Návštěvníci si tak přednostně zobrazuji tyto nabídky, pokud jsou podle jejích preferencí. Statisticky se jedna o nejrychleji realizované nabídky prodejů a pronájmů. Přeskočte všechny další nabídky tím, že svou nabídku zvýrazníte umístněním na hlavní stránku webu. Zaručíte si tak maximální viditelnost a návštěvnost. Počet zvýrazněných dnů si vyberete sami podle zvoleného tarifu. 

Ochrana soukromí před obtěžováním realitními makléři: V rámci legislativních možností Vám zjistíme informace k osobě Vašeho budoucího klienta tak, aby Vaše rozhodování mezi více klienty, komu dáte přednost bylo pro Vás nejvýhodnější. Je výhodou vědět, pokud je Váš klient chronickým neplatičem, problémovým nájemníkem apod. Vše v souladu s GDPR a další legislativou.

Pravidelný report/přehled a doporučení: Pravidelně vyhodnocujeme úspěšnost nabídek vložených na našem webu. Díky letitým zkušenostem a díky informacím z pohybu preferencí trhu a další vytváříme doporučení a statistické informace pro majitelé nabídek. Tyto informace můžou být pro Vás velice důležité pro rychlejší realizování Vaší nabídky. Na víc s maximálním finančním ohodnocením ve Váš prospěch.  Doporučení a informace získáváte od nás automaticky podle vývoje Vaší nabídky.

ZDARMA Učebnice prodeje v cene 990,-Kč: Každý, kdo prodává, nebo pronajímá nemovitost se najednou ocitá ve světě neznámem a složitém. Jakékoli zaváhání, nedostatek, nepochopení, nebo podcenění může mít za důsledek v lepším případě méně získaných financí, než je za konkrétní nabídku možné. V horším případě se může stát, že majitel svou neznalostí, neinformovaností a podceněním některých zásadních věcí získá místo vhodného klienta práci pro svého advokáta. Abyste se tomu vyhnuli doporučujeme Vám zajistit si dostatečné informace potřebné k obchodní realizaci Vaší nabídky. Pro naše klienty jsme připravili učebnici resp. manuál postupu při práci se svou nemovitosti. Tuto učebnici získáte v případě některých tarifů zcela zdarma. Formát PDF.

Garance vrácení peněz: U nás máte vždy jistotu služeb s maximální garancí a spolehlivosti. Proto u nás získáváte i garanci vrácení peněz.  U nás nic neriskujete! Garantujeme vám spojení s vážným zájemcem v době zveřejnění inzerátu. Pokud zájemce nezajistíme, vrátíme vám peníze nebo zdarma prodloužíme inzerát. Bližší informace ZDE:

1.    Kdo je „vážný zájemce“?

Každý zájemce, který projeví jakýkoli zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Např. zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku.

2.    Termín vrácení peněz.

Ve chvíli, kdy v čase nabídky inzerce se nepodaří propojit s ani jedním vážným zájemcem. Zdarma Vám inzerát prodloužíme nebo peníze vrátíme.

3.    Kdy garance neplatí?

Garanci bohužel nemůžeme uznat u inzerátů, které mají výrazné nedostatky (chybějící fotografie, chybějící popis nemovitosti, neúplné či nesmyslné údaje o ceně) či mají přímo v textu vepsané kontaktní údaje. Nebo je nemovitost fyzicky označená plakátem/billboardem k prodeji/k pronájmu. Jednoduše z toho důvodu, že pak nevíme, zda se někdo neozval přímo emailem anebo na uvedený telefon. Stejně tak, kdy jsme doporučili majitel úpravy nabídky nemovitosti, inzerátu, ceny, propagace a majitel na tyto doporučení zkušených profesionálů nereflektoval.

Prodejní plachta: Velká část zájemců o pronájem, nebo koupí nemovitosti je z okolí dané nemovitosti. Zajistíme Vám možnost zviditelnění Vaší nemovitosti prostřednictvím vkusného informačního baneru na balkon, oplocení, do okna apod. Výrazně tím zvýšíte efektivnost Vaší nabídky. Prodejní plachtu lze doobjednat i samostatně, případně více ks dle Vaších potřeb.

Kupní smlouva: Bez smluv a bez právních služeb se neobejde žádná nemovitost. Nejen prodej, ale i pronájem si vyžaduje kvalitní a dobře zpracovaný smluvní servis a právní služby. Kupní/Nájemní smlouvu a veškeré právní služby Vám zajistíme v renomované Advokátní kanceláři dle našeho ceníku za velice výhodné ceny.

Inzerce na cizích realitních serverech: Vaše nabídky bude zveřejněná i na dalších externích osvědčených serverech, kterých počet neustále roste tak, aby se o Vaší nabízené nemovitosti dozvěděl co největší počet zájemců.

Aktivní propagace na sociálních sítích: Vaše nabídka bude zveřejněná i na sociálních sítích jako FB, Instagram apod. s velkou návštěvností a cíleným propagováním. Tím zajistíme Vaší nabídce ještě větší pozornost a přísun aktívních a jistých zájemců.

Compare listings

Compare