Čekejte, načítám obsah...

Nájemní smlouva

Obsahově a právně dokonalá smlouva je základem pro správný vztah majitele a nájemce. Zajistí spokojený pronájem, jistotu financí a bezpečnost zajištění majetku.

Vyberte z 2 variant

Nájemní smlouva PROFI

- smlouva na míru
- vyplnění v online editoru

299 Kč

599 Kč

Nájemní smlouva UNI

- univerzální smlouva

99 Kč

399 Kč

Nájemní smlouva PROFI

Prostřednictvím našeho propracovaného online editoru si za 10 minut na několik málo kliknutí vytvoříte dokonalou profesionální nájemní smlouvu šitou na míru přesně vaším potřebám, vaší nemovitosti, vaším individuálním požadavkům na nájemní vztah mezi vámi a nájemníkem. Smlouva přesně zohledňuje veškeré drobné niance, jako např. typ majitele a nájemníka, typ nemovitosti, způsob a obsah pronajímání, platby, služby, jistina, předávání a navrácení nemovitosti, zařízení a vybavení, opravy, penalizace, kontroly nemovitosti, katastrální úřad atd atd. Během chvíle vás systém provede krok za krokem jednoduchým formulářem, na konci, kterého si stáhnete profesionální kompletně vyplněnou Nájemní smlouvu připravenou rovnou k vytištění a k podpisu. Výhoda je bezkonkurenční cena 299,-Kč za kompletní vyplněnou profesionální nájemní smlouvu šitou na míru konkrétní situaci. Bonusem na víc je možnost v případě potřeby smlouvu bezplatně online pozměnit, doplnit apod. ještě 7 dalších dní.

Jak postupovat

Přihlaste se
Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se
Vyplňte formulář

Vyberte Nájemní smlouva PROFI a vyplňte následný formulář.

Zaplaťte online

Uložte vyplněný formulář a před stažením budete přesměrováni k online platbě.

Stáhněte smlouvu

Následně máte Nájemní smlouvu k dispozici v záložce Moje služby ve Vaši osobní administraci. Zde můžete smlouvu i následně upravovat.

Nájemní smlouva UNI

Stáhněte si univerzální nájemní smlouvu obsahující všechny potřebné body a nutné položky. Smlouvu si sami doplníte o konkrétní nacionále účastníků, detaily nemovitosti, platby, sjednané zvláštnosti apod. do předpřipravených bodů a položek. Případně můžete ze smlouvy vypustit body, které jste se rozhodli s nájemcem nesjednávat. Následně máte smlouvu připravenou k vytištění a podpisu. Cenově ideální řešení. Za pouhých 99,-Kč získáte možnost kompletní nájemní smlouvy s nutností editace dle individuálních potřeb.

Jak postupovat

Přihlaste se
Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se
Zaplaťte online

Vyberte Nájemní smlouva UNI a budete přesměrováni do Pokladny, kde můžete zaplatit online.

Stáhněte smlouvu

V administraci v záložce Moje služby stáhněte zakoupenou nájemní smlouvu.

Upravte nacionále

Smlouva je ve formátu docx, který můžete následně upravit např. v programu Microsoft Word a smlouvu pak vytisknout.

Nájemní smlouva online

Nájemní smlouva vzor

Obsahově a právně dokonalá smlouva je základem pro správný vztah majitele a nájemce. Zajistí spokojený pronájem, jistotu financí a bezpečnost zajištění majetku.

Vlastnit nemovitost je dobrá investice. Je ale potřeba zajistit, aby tato investice se zhodnocovala a náležitě i vydělávala majiteli finance. Co nejvíce a s jistotou.

Nemovitost se zhodnocuje jednak sama v čase a jednak dobrým pronajmutím nemovitosti. Dobré pronajmutí bez dobře propracované smlouvy není možné. Majitel vpouští do nemovitosti často nájemce, kterého vůbec nezná. A spoléhá na jeho solidnost, slušné chování v čase nájmu i solventnost po celou dobu placení. Bohužel do hlavy nikomu vidět není, a i seriózně vypadající nájemník nemálo krát nepříjemně překvapí. Historie pronajímání je plná zklamání a smutných případů, kdy po nájemnících zůstanou majiteli jen velké neuhrazené závazky, případně i poškozená nemovitost, nebo vybavení.

Aby toto všechno, a i další rizika majitel co nejvíce minimalizoval, neobejde se bez co nejlépe propracované nájemní smlouvy šité na míru daným potřebám konkrétního majitele a konkrétní nemovitosti.

Stáhněte si on-line nájemní smlouvu

vypracovanou podle aktuální legislativy tak, abyste měli svou nemovitost a nájem maximálně bezpečný a spolehlivě ošetřený před případným nespolehlivým nájemcem.

Máme pro vás 2 možnosti nájemních smluv:

 

Nájemní smlouva UNI

Stáhněte si univerzální nájemní smlouvu obsahující všechny potřebné body a nutné položky. Smlouvu si sami doplníte o konkrétní nacionále účastníků, detaily nemovitosti, platby, sjednané zvláštnosti apod. Případně můžete ze smlouvy vypustit body, které jste se rozhodli s nájemcem nesjednávat. Následně máte smlouvu připravenou k vytištění a podpisu. Cenově ideální řešení. Za pouhých 99,-Kč získáte možnost kompletní nájemní smlouvy s nutností editace dle individuálních potřeb.

Nájemní smlouvu UNI získejte ZDE

 

Nájemní smlouva PROFI

Prostřednictvím našeho propracovaného on-line editoru si za 10 minut na několik málo kliknutí vytvoříte dokonalou profesionální nájemní smlouvu šitou na míru přesně vaším potřebám, vaší nemovitosti, vaším individuálním požadavkům na nájemní vztah mezi vámi a nájemníkem. Smlouva přesně zohledňuje veškeré drobné niance, jako např. typ majitele a nájemníka, typ nemovitosti, způsob a obsah pronajímání, platby, služby, jistina, předávání a navrácení nemovitosti, zařízení a vybavení, opravy, penalizace, kontroly nemovitosti, katastrální úřad atd atd. Během chvíle vás systém provede krok za krokem jednoduchým formulářem, na konci, kterého si stáhnete kompletní profesionální Nájemní smlouvu připravenou rovnou k vytištění a k podpisu. Výhoda je bezkonkurenční cena 299,-Kč za kompletní vyplněnou profesionální nájemní smlouvu šitou na míru konkrétní situaci. Bonusem na víc je možnost v případě potřeby smlouvu bezplatně on-line pozměnit, doplnit apod. ještě 7 dalších celých dní.

Nájemní smlouvu PROFI získejte ZDE

Nájemní smlouvu získáte během pár minut ve 4 krocích:

  1. Zaregistrujte se ZDE
  2. Vyberte si druh požadované smlouvy
  3. Vyplňte požadované položky ve formuláři u smlouvy PROFI
  4. Uhraďte platbu za smlouvu skrze platební bránu a systém vám následně odešle smlouvu připravenou k vytištění

Compare listings

Compare